Priame prenosy a online prenosy svätých Omší – informácia

V súvislosti so zhoršujúcou sa epidemiologickou situáciou s ochorením COVID-19, opätovne sa pristupuje k rozšíreným možnostiam sledovania svätých Omší prostredníctvom online prenosov cez internet, alebo priamych prenosov katolíckych, či verejnoprávnych médií.

TV LUX vysiela priame prenosy svätých Omší v pondelok až sobotu o 7,30 hod a 18,30 hod, v nedeľu o 10,00 hod a 18,30 hod. Sväté omše možno sledovať: formou TV vysielania   na stránke www.tvlux.sk  nfacebooku TV LUX .

Rádio Lumen vysiela priame prenosy svätých Omší ráno o 8:30 hod a večer o 18:00 hod.

Rádio Mária vysiela priame prenosy svätých omší denne  doobeda, aj podvečer podľa špeciálneho rozpisu na web stránke  https://www.radiomaria.sk/

Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) vysiela priame prenosy bohoslužieb v sobotu večer o 18:00 na Trojke a v nedeľu dopoludnia na Dvojke. V rozhlasovom vysielaní Rádio Regina vysiela mimoriadne sväté Omše  v pondelok utorok a vo štvrtok vždy od 17,30 hod.

Jednotlivé farnosti v Nitrianskej diecéze podľa možností prenášajú priame prenosy svätých omší aj prostredníctvom internetu. Bližšie informácie na webových stránkach farností.