Víkendové kurzy prípravy na manželstvo v Nitre – pozvánka

Ak sa chystáte na svoj svadobný deň alebo o ňom ešte len uvažujete, ak máte plnú hlavu predsvadobných príprav, alebo sa okolo svadobných salónov ešte len prechádzate, urobte pre vašu spoločnú budúcnosť niečo, čo váš vzťah posilní. Zodpovedná príprava do manželstva nespočíva iba v zabezpečení svadobného dňa – ponúkame kvalitnú víkendovú prípravu na Váš spoločný manželský život. Počas kurzu sa Vám budú venovať manželské páry i kňazi.
Kurzy organizované Diecéznou radou pre rodinu a Centrom pre rodinu Nitra
Miesto: Kňazský seminár sv. Gorazda, Pribinovo námestie

Forma: víkendový kurz bez ubytovania, obed v sobotu spoločný, v nedeľu vo vlastnej réžii

Určené pre Snúbenci z dekanátu Nitra a okolie

Kapacita: 45 párov

Priebeh kurzov:
Kurzy prebiehajú od piatku popoludnia do nedele obeda. Orientačný časy: začiatok je v piatok o 17:00, koniec v nedeľu o 13:00. Presný program budeme posielať mailom po uzavretí prihlasovanie. V nedeľu bude v rámci programu aj svätá omša. Na konci kurzu dostanú účastníci potvrdenie o jeho absolvovaní. Je potrebné aby celý kurz absolvovali obaja snúbenci. Príspevok na kurz na osobu  je  25 €/osoba. V príspevku sú zahrnuté: materiály, náklady na organizáciu, prenájom miestnosti, obed v sobotu, občerstvenie pre účastníkov. Príspevok sa uhrádza v hotovosti na mieste.

Termín: 22. – 24. september 2023 PRIHLÁŠKA  
**********************************************
Kurzy organizované farnosťou Nitra – Kalvária
Miesto:  Misijný dom Matky Božej, Kalvária 3, 949 01 Nitra 

Forma: víkendový kurz bez ubytovania, obed vo vlastnej réžii (tipy v okolí, kde sa dá najesť: Hájovňa Hoffer pod Kalváriou, stravovacie zariadenie v OD Mlyny)

Určené pre Snúbenci z dekanátu Nitra a okolie

Kapacita: 30 párov

Priebeh kurzov:
Kurzy prebiehajú v sobotu celý deň a v nedeľu poobede. Program v sobotu začína o 8.45 hod a končí o 18.00 hod (s prestávkou na obed). V nedeľu trvá od 13.30 hod do 17.00 hod. Všetky časy sú orientačné. Na konci kurzu dostanú účastníci potvrdenie o jeho absolvovaní. Je potrebné aby celý kurz absolvovali obaja snúbenci.Príspevok na kurz na osobu  je  25 €/osoba. V príspevku sú zahrnuté: materiály, náklady na organizáciu, prenájom miestnosti a techniky, občerstvenie pre účastníkov. Príspevok sa uhrádza v hotovosti na mieste.

Kontakt:  nitrakalvaria@svd.sk alebo farnostnitrakalvaria@gmail.com
Termín: 28. – 29. október 2023 PRIHLÁŠKA