Letné miništrantské tábory v Kňazskom seminári sv. Gorazda v Nitre – pozvánka

Srdečne pozývame miništrantov z diecéznych farností na miništrantské tábory v Kňazskom seminári sv. Gorazda v Nitre, kde aj tento rok zažijete mnohé zábavné hry, súťaže, nájdete si nových kamarátov, spoločne pôjdeme do prírody a v prípade vhodného počasia navštívime aj kúpalisko a zahráme si vodné hry. Ubytovanie vrátane stravy je zabezpečené v priestoroch seminára.
Tábory sú rozdelené podľa vekovej hranice a diecéz:
1. turnus pre starších miništrantov (od 15 rokov) je určený pre miništrantov všetkých diecéz a bude sa konať v termíne od 30. júna do 5. júla 2024
2. turnus pre mladších miništrantov (6-14 rokov) sa koná pre miništrantov Nitrianskej diecézy od 7. júla do 12. júla 2024.
3. turnus pre mladších miništrantov (6-14 rokov) sa koná pre miništrantov Banskobystrickej diecézy od 4. augusta do 9. augusta 2024.
4. turnus pre mladších miništrantov (6-14 rokov) sa koná pre miništrantov Žilinskej diecézy od 11. augusta do 16. augusta.
Zároveň tento rok prichádzame aj s novinkou, a po prvýkrát máme v ponuke aj tábor pre dievčatá vo veku 6-14 rokov. Tento turnus je určený prioritne pre sestry miništrantov. Tento turnus je realizovaný v spolupráci so sestrami Vincentkami.
Prihlasovanie na tábory je otvorené do 30. júna 2024. Všetky turnusy majú obmedzenú kapacitu a po naplnení kapacity bude registrácia zastavená. V prípade nenaplnenia kapacity, je možné dieťa prihlásiť aj na turnus inej diecézy. Cena tábora za jedno dieťa je 90€, v prípade dvoch prihlásených súrodencov je cena 80€ za jedno dieťa. Prihlasovať sa možno online prostredníctvom formulára na tomto odkaze: https://forms.gle/2rHtFCcWVU11ssAB7
V prípade dodatočných otázok nás neváhajte kontaktovať na mailovej adrese: ministranti@ksnr.sk, prípadne na telefónnom čísle: 0910 842 444
Tešíme sa na vás!